דבר המנהל
אתר בית ספר נועם מורשת ישורון

 

 

 

 

 

קראנו בפרשת השבוע (שהיא המסר שרבונו של עולם מוסר לנו השבוע)  את דרישתו של משה רבינו מעם ישראל "תמים תהיה עם ה' אלוקיך". אני מודע למשימה הקדושה שנטלתי על עצמי, ומתפלל שאזכה להיות תמים עמו ועמכם.

ברצוני להודות מקרב לב למנהל היוצא, הרב אמנון דינר, על הכנת השנה באופן המקצועי ביותר, לסגנית הגב' לאה חניה שמסירותה לבית הספר ידועה לכל, לגב' בת אל סלפטי שעושה לילות כימים להצלחת בית הספר,  לגב' דינה אוזן אשר מרכזת את עבודת המזכירות ביד רמה ובהצלחה ולאב הבית היקר גולן אבוקסיס, שמשקיע את כל יומו בהכנת בית הספר לקליטת התלמידים.

אני לא מגיע כדי "להפוך את העולם", אני שואף להמשיך לקדם את בית הספר מכל הבחינות מתוך הדברים הנפלאים שנעשים פה במשך כל השנים, אני סומך בלב שלם על הצוות החינוכי כולו (שעם כולו שוחחתי, מי פנים אל פנים ומי בטלפון).

להלן מספר הודעות קצרות:

1. הלימודים יחלו בעז"ה ביום שישי הקרוב בשעה 8.00 בדיוק, ויסתיימו באותו יום כרגיל בשעה 11.40.

2. רשימת ציוד נמצאת באתר בית הספר, בקישור .

3. שעות הפעילות בשבוע שלאחריו וכן מתי תתחיל ארוחת הצהרים – נודיע ברגע שנדע.

4. אנו שוקדים בימים אלה על שיבוץ המורים, ומנסים לתת מענה לשאלות שנותרו עדיין פתוחות במערכת השעות. נעדכן את ההורים ברגע שיתבהרו הענינים האחרונים.

 

חשוב לי מאד שתהיה ביננו תקשורת ישירה, כדי שתוכלו להביע את בקשותיכם הקשורות לחינוך ילדיכם. לשם כך בדיוק אני מציין למטה את הטלפון והמיילים שלי. עם זאת, לפגישה של פנים אל פנים אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להגיע ללא תיאום מראש עמי. הדבר נקבע כדי שתרגישו רצויים כשאתם מגיעים, ולכן חשוב לכולנו להקפיד על כך.

 

בתפילה לבורא עולם שחפץ ה' בידינו יצלח.

 אבי'ה אלבה

054-2653170

Avia2256@gmail.com​