פתיחת שנה-

"שירו לה' שיר חדש, שירו לה' כל הארץ"
שירה חדשה- שנה חדשה
במילים אלה פותח העמוד הראשון של יומן לתלמיד עתי"ד היום- היומן המלווה את תוכנית  עתי"ד זו שנה השנייה אצלנו בבית הספר.

שלום לכם הורים ותלמידים יקרים,
ב"ה הנה נפתחת שנה חדשה, לאחר חופשה של חודשי הקיץ החמים חוזרים תלמידינו היקרים לספסל הלימודים. אנו מקווים שבמהלך החופשה חודשו הכוחות, ואנו מגיעים מוכנים, בשלים ובוגרים לשנת לימודים חדשה, להמשך תהליך הלמידה, לרכישת מיומנויות, השכלה, ידע, ערכים ועוד...ביה"ס שלנו מקדם בברכת ברוכים הבאים את כל התלמידים החדשים שהגיעו אלינו כמעט בכל הכיתות, וכמובן את ילדי כיתות א' להם הכל בבחינת חדש. הילדים היו בקשר עם ביה"ס במהלך השנה שעברה כשעוד היו בגן, והיו להם שעות רבות של מוכנות ועדיין הכל חדש להם, נאחל להם שנה טובה ומוצלחת, להם ולכל התלמידים.
זמנים לא קלים עברו עלינו ואנו מקווים שהם הסתיימו, מצורף לדף זה דף שיצא מטעם השירות הפסיכולוגי החינוכי העירוני, קיראו דף זה בעיון והשתדלו לבצע את ההצעות איך לעבור את ימי המתח, ונקווה בע"ה שיגיעו ימים שקטים יותר.להלן מספר הודעות הקשורות לימי הלימוד הקרובים:

שעות סיום הלימודים
יום חמישי- ה-1 בספטמבר- ב' באלול יום פתיחת השנה יסתיימו הלימודים בשעה: 11:45 וכן למחרת יום שישי.
יום ראשון, שני רביעי וחמישי- יום הלימודים יסתיים בשעה 13:30
יום שלישי בשעה: 12:45
יום שישי בשעה: 11:45
ברגע שחוגי קרן קרב יכנסו למערכת נודיע על שינויים בשעות הסיום.

אגרת חינוך תשע"ב
אגרת החינוך תשלח אליכם ביום ראשון בע"ה, ניתן לשלם בהוראות קבע או בצ'קים-
הורים שישלמו את אגרת החינוך יוכלו לקבל ספרי לימוד לילדיהם.
תלבושת אחידה

נבקשכם הורים יקרים לרכוש לילדיכם חולצה עם לוגו של ביה"ס, שימו לב בבקשה, לקנות חולצה מתאימה לביה"ס הממלכתי דתי, חולצת טישירט פשוטה עם חצי שרוול ולא גופיות או שרוולים לא צנועים, בין החולצות תהיה חולצה אחת לבנה לשימוש בטקסים ובראשי חודשים.
נבקשכם להקפיד שילדות מכיתה ד' ומעלה לא יגיעו לבושים בטייץ ומעליו חצאית קצרה- לבוש זה אינו מתאים לבית ספר דתי ויש לכבד את הבקשה והמקום. כמו כן אין לשלוח פלאפונים עם הילדים, אין צורך בכך, בכל מקרה בית ספר יכול לסייע לפי הצורך. ביה"ס לא יכול לקחת אחריות על מכשירים המגיעים לביה"ס, ותלמיד שישתמש בטלפון בהפסקה או בשיעור יצטרך להפרד מהמכשיר עד לסוף אותו היום והמכשיר יימסר להוריו- אנא הקפידו על כך לשלווה שלכם ושלנו.
ברכת שנת לימודים פוריה, משגשגת ומוצלחת, שנה של שקט ושלווה שנה יותר טובה בע"ה.
                                                                  יעל זכריה- מנהלת בית הספר