אופקים - preschoolers
נווט למעלה
כניסה

                  מרכז לגיל הרך ולמשפחה 

589627.jpg אנו שמחים לבשר לכם כי, בשעה טובה, בימים אלו נפתח המרכז לגיל הרך באופקים בו הילדים בגיל הרך והוריהם יהיו במוקד העשייה!

 

המרכז פועל במסגרת המתנ"ס העירוני . המרכז עבר לאחרונה   שיפוץ  מקיף כולל תהליכי הצטיידות נרחבים וגיוס כוח אדם מקצועי איכותי על מנת לספק מענה מיטבי לכל צורכי הילדים  בגיל הרך ולהוריהם .

 

המרכז יאגד "תחת קורת גג אחת" – שירותים טיפוליים וקהילתיים לילד, למשפחה ולאנשי מקצוע באופקים.
 
במסגרת המרכז יפעלו שלוש יחידות מרכזיות:
1.    יחידה להתפתחות הילדיחידה  טיפולית שתהיה מוכרת על ידי משרד הבריאות, בה גייסנו את מיטב אנשי המקצוע כדי לתת לילדיכם מענה טיפולי מיטבי הכולל: ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיסטית התפתחותית ופסיכולוגית התפתחותית. היחידה תעסוק גם בתחומי האיתור, מניעה ואבחון על מנת לסייע לילדי הגיל הרך לזכות בהזדמנות שווה למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם.
2.      יחידה קהילתית - במסגרת היחידה נפעיל פרויקטים בתחום הגיל הרך בקהילה ופעילויות חינוכיות והעשרה לילדים והוריהם. אנו נפעיל מגוון של תכניות חינוך והעשרה עבור ילדי גיל הרך במטרה לפתח את המיומנויות הקוגניטיביות, מוטוריות, רגשיות וחברתיות.  בנוסף, נבקש להוביל יחד אתכם תכניות הדרכה, העשרה וסדנאות במטרה להעניק לכם ידע וכלים חדשנים במטרה לפעול להתפתחות מיטבית של הילדים ולהתמודדות יעילה עם גידולם. היחידה תפעיל גם שרותי מידע וייעוץ על מנת לסייע בידיכם למצות את זכויותיכם בתחומי המענים לילדי גיל הרך.
3.    יחידת הכשרה מקצועית שתפעל לתת כלים ומיומנויות מתקדמים למערך החינוכי – גננות, מטפלות, סייעות –  אשר מטפלים בילדיכם בכל ימות השנה.
המרכז פועל עם התמיכה המקצועית והתקציבית של עירית אופקים, משרד הבריאות, מינהל החינוך, תכנית לאומית לילדים ונוער בסיכון, שיקום שכונות, החברה למתנס"ים, שותפות 2000, IDB .
 
 
  בעלי תפקידים:
 
דליה יוסף
מנהלת​
יפעת וקנין​
 רכזת תחום קהילה​
שירן אבוהרון​
מזכירה​
נועה טמיר​
מרפאה בעיסוק​
גל תמים​
פסיכולוגית התפתחותית​
נועה אורון​
קלינאית תקשורת​
ענת כהן​
פיזיותרפיסטית התפתחותית​
יונית חורב​
מטפלת בתנועה​
 
 
ניתן להגיע אלינו בכתובת: רחוב גולומב 11
 ליצירת קשר טלפוני: 08-9923725