ברכה-לרישום--אבי-ביתן
נווט למעלה
כניסה
שונה לאחרונה ב- 29/01/2012 15:05 על-ידי מור בוהדנה
 
 
הורים יקרים !
 
מנהל החינוך מדור גנים מקדם בברכה אתכם ואת ילדכם עם כניסתכם למערכת החינוך העירונית.
 
גני הילדים מהווים את ההתנסות הראשונה של הפעוטות עם מערכת החינוך הפורמלית ועם האתגרים שמזמנת להם המערכת.
 
גן הילדים מתייחס אל הילד כמכלול ומציב כיעד את קידום התפתחותו בתחומים :-הפיסי, המוטורי, הרגשי, החברתי והאינטלקטואלי.
 
צוות הגיל הרך שוקד כל העת על פיתוח וליווי יוזמות חינוכיות שבמרכזן פיתוח ומימוש הפוטנציאל האישי במסגרת חינוכית רכה ותומכת, המאפשרת למידה בטווח ההתפתחות המשוערת של כל ילד וילדה.
 
במהלך השנים האחרונות שם מינהל החינוך דגש מיוחד על פיתוח אורייני כולל בתחומי השפה, המדעים האומניות והתקשוב זאת לצד שלוב המשחק לסוגיו בסדר היום החינוכי.
 
מדינות זו בה נוקט מינהל החינוך בשנים האחרונות הובילה להיפוך  הפירמידה בכל הקשור בגיוס משאבים ובהשקעה בגיל הרך.
פתיחתו של המרכז לגיל הרך כבר בשנה"ל תשע"ב וביתר שאת בשנה"ל תשע"ג בעלות של מיליוני שקלים לצד יוזמות חינוכיות ייחודיות כגון :- גנים שוחרי תיאטרון , גנים מקדמי בריאות , גנים ירוקים המתמקדים בקיימות ואיכות הסביבה , גנים מקדמי מוסיקה, תנועה ועוד, הינם עדות חיה למדיניות זו.
אין ספק שהמרכז לגיל הרך מהווה את גולת הכותרת בהיותו ייחודי המשלב תוכניות העשרה לצד טיפוליים פרא רפואיים וכן סדנאות מגוונות לציבור ההורים. שרות זה יינתן לכל פעוט בן/בת אופקים מגילאי לידה
עד 6 .
 
בגנים תפגשו צוות גננות מיומן, מקצועי, חדור שליחות המביא לידי ביטוי את העשייה החינוכית מידי יום במגוון פעילויות בתחומים נרחבים המדגישים את הייחודיות לכל גן ובה בשעה את המשותף לכלל הגנים.
 
בתחום הפיסי משדרג מינהל החינוך מידי שנה באופן הדרגתי את המבנים הקיימים בשיפור חזות חצרות הגנים במקביל לרכישת ציוד מותאם לפנים הגן לצורך העבודה החינוכית.
 
אנו שמחים לבשר לכם כי מינהל החינוך יבצע את הרישום לשנה"ל תשע"ג באמצעות האתר המקוון (אתר אינטרנט) כחלק משיפור וייעול השרות לתושב זאת בנוסף לרישום המתבצע במינהל החינוך .
 
לתשומת לבכם ביצוע הרישום על פי הנהלים המתפרסמים באמצעי התקשרות ובאמצעות הדיוור הישיר המגיע לכל בית אב, יסייעו בידנו לשרת אתכם במקצועיות וביעילות ויבטיחו כניסה חלקה של ילדכם למערכת החינוך העירונית, נא מלאו אחר ההוראות וההנחיות של המנהל.
אנו מאמינים כי ההשקעה בגיל הרך מניבה פרות טובים בעתיד .
אנו רואים בכם ההורים שותפים אמתיים בתהליך החינוכי.
 
                                                                   בברכה,
                                                                   אבי ביתן
                                                                     מנהל מינהל החינוך 
רישום נהלים לגנים.jpg